Erdoğan Apartmanı ( Tamamlanan Proje )

Apartmandaki tüm daireler aile tipi olup, 3+1 (3 oda , 1 salon ) dir . Dairelerde ayrıca ebeveyn banyosu ve giyinme nişi bulunmaktadır.

Mimari tasarımı, betonarme tasarımı konusunda uzman – deneyimli mimar ve mühendisler tarafından özel olarak yapılmıştır.

Bürüt 155 m2 sahip olup oldukça geniştir. (35 m2 salon, 17,9 m2 yatak odası)

Ferah ve bol ışık için tüm odalarda fransız balkonu vardır.  Fransız balkonları geniş adeta küçük birer balkon şeklindedir.

Daireler  deniz manzaralıdır.

Parka, camiye, devlet ve özel okullara, DSİ, Karayolları, alış veriş merkezleri, otobüs güzergahları, cumartesi semt pazarına, ana arterlere yakındır. Raylı sisteme 230 m. mesafededir.

Daireler belli bir kotun üstünde olduğu için hava sirkülasyonuna sahiptir. Deniz kotuna yakın bölgelerdeki gibi nem yoktur.

Malzeme ve işçilik kalitesi benzer inşaatlara göre oldukça iyidir. ECA petekler, Creavit banyo, iki adet duşa kabin, termostattık vanalar, iki adet otomatik açılan otopark bariyeri, görüntülü diafon sistemi ile apartman giriş kapısı, sensörlü dış aydınlatma, gri renkli camdan üretilmiş korkuluk sitemi, bahçe duvarları ve demir bahçe kapısı, her odada ışık havuzu, 100×210 iç kapı boyutları, star galaksi granit tezgah, ahşap desen-renkli pvc doğramalar, dış cephe iki kat ısı yalıtım(bims blok + mantolama), sesli uyarı sistemli 6 kişilik geniş asansörü, çatı ısı yalıtımı ile diğerlerine göre öne çıkan yönleridir. Ayrıca radye temelli ve statik sitemi oldukça özenli şekilde inşaa edilmiştir.

Dairelerimiz %100 tamamlanmış, oturmaya hazır (şuan apartmana taşınan vardır)dır. İskanlı ve kat mülkiyet tapuludur.