yapı dizayn

HİZMETLER

Yapı
Dizayn

Müteahhitlik Hizmetleri

Yapı Dizayn, İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitlik hizmetleri olarak; yol, bina, havaalanı, tünel, baraj, köprü, kanalizasyon, arıtma sistemleri dahil olmak üzere büyük inşaat projeleri ve sistemleri tasarlar, inşa eder, denetler ve sürdürür.

Villa Tasarım Müteahhitliği

Villanıza sahip olma sürecinizde arsanızı satın aldıktan sonra zamanınızı ve bütçenizi en çok alacak bölüme artık geldiniz. Hayalinizdeki villaya ulaşmak için tüm dokümantasyon işlerini hallettiniz, mimarınıza nasıl bir yapı ve hayat biçim istediğinizi tanımladınız, projelerinizi hazırlattınız, bütçeniz optimize edildi, inşaat ruhsatınızı aldınız ve artık inşaata başlama noktasına geldiniz.

Deprem Performans Analizi

Deprem yönetmeliğine göre gerekli dayanıklılığı sağlamayan yapılarda oturulamaz. Yapının tekrar kullanıma açılabilmesi için güçlendirilme çalışması yapılarak tekrar analiz yapılması gerekmektedir.

Proje ve Müşavirlik

Yapı Dizayn, proje müşavirlik hizmetlerininde içerisinde  olduğu sektörün dinamik ve değişkenlerine hakim bir kuruluştur. Yapı Dizayn müşavirlik hizmetinin içerisinde bünyelerinde mimar ve mühendisler barındırdığından projenin teknik ve hukuki detayları kadar tasarım gerekliliklerinin yerine getirilmesinde de etkin bir rol üstlenirler.

Maliyet ve İhale Hazırlık

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

Call Now Button
Open chat