yapı dizayn

Villa Tasarım ve Müteahhitliği

Yapı Dizayn Mühendislik
Villa Tasarım ve Müteahhitliği

Villanıza sahip olma sürecinizde arsanızı satın aldıktan sonra zamanınızı ve bütçenizi en çok alacak bölüme artık geldiniz. Hayalinizdeki villaya ulaşmak için tüm dokümantasyon işlerini hallettiniz, mimarınıza nasıl bir yapı ve hayat biçim istediğinizi tanımladınız, projelerinizi hazırlattınız, bütçeniz optimize edildi, inşaat ruhsatınızı aldınız ve artık inşaata başlama noktasına geldiniz.

İnşaatınız sürecinde en çok çalışacağınız kişi inşaatınızın yüklenicisidir. Büyük projelerde bu genelde ana yüklenici olarak adlandırılır ve yatırımcı iş veren, inşaat sözleşmesini bu ana yüklenici ile yapar. Yapım işini genel olarak tamamıyla alan ana yüklenici de inşaat işinin bazı kısımlarını kendi bünyesinde imal ederken bazı kısımlarını da yine alt yüklenici sözleşmesi ile başka şirketlere yaptırabilir.

20

senelik
mühendislik
tecrübesi

200

başarıyla
tamamlanmış
proje

Villanızı yaparken muhtemelen tek bir ana yükleniciniz işin çok büyük bir kısmını hatta tamamını yapma konusunda yeterli olacaktır. Hatta tekil - müstakil bir villa düzeyindeki bir iş için bu zaten daha da makbuldür.
Call Now Button
Open chat